Дневниот стајлинг на Нина Бадриќ кој секој може да го носи: Пејачката изгледа младолико и разиграно, па така облечена ЈАВНА КРАВА (ФОТО)

30 март, 20230
58ab06397896e9aaa72b93ec6abe361a379693f7

Пејачката изгледа сè помладо и помладо

Ретко кој би ја препознал вака облечена доколку ја сретне некаде на улица. Пејачката се одлучи за младешки стајлинг за прошетка со другарките. Бидејќи времето било студено, Нина (50) облекла долга црна зимска јакна, под која има хеланки во иста боја и блуза со пруги. Овој спортски изглед таа го истакна со капа и неон жолти патики. Нема сомнеж дека Нина ги следи светските трендови кога е во прашање нејзиниот личен изглед, па со ова издание не заостанува многу зад светските ѕвезди. Таа остана доследна на својата нова паж фризура, која се гледаше под капата.

Screenshot 2023-03-30 152535
Screenshot 2023-03-30 152550
Screenshot 2023-03-30 152604

Со широка насмевка и видно расположена од попладневната прошетка, Нина во еден момент јавна фигура на кравата што случајно се нашла таму, а тој момент е овековечен на фотографија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/