ДОВЕДЕТЕ ГО ДО ЛУДИЛО: Мажите сакаат кога жените ги прават овие работи во сексот

24 мај, 20230
676

Мажите се многу поедноставни и поскромни отколку што покажуваат – и што мислиме ние!

Колку и да сака вашиот драг да има контрола, креветот е место каде што тој би сакал да ве види како преземате контрола во свои раце. Вие иницирајте го сексот.

Кога тргнувате во „напад“, му ја докажувате вашата желба за него, нешто што му треба и во спалната соба и надвор од неа.

Проверете ги нивните искрени секс – совети и желби…

 1. „Бидете полни со самодоверба! Ништо не е повозбудливо од жена која знае што сака – и тоа го покажува во кревет!“
 2. „Кога си над мене, многу е секси кога ќе седнеш до крај и брзо и силно ги движиш колковите напред-назад“.
 3. “Кажувајте ни што да правиме!” Навистина нè пали кога ни давате инструкции! Исто така е супер возбудливо кога ќе ни ги земете рацете и ќе ги водите каде што сакате “.
 4. „Оралниот секс како предигра е задолжителен!“
 5. “Сакаме да ве гледаме како мастурбирате! Навистина нè пали кога можеме да го гледаме тоа во живо.“ Мажите сакаат да гледаат жени како мастурбираат, а тоа секако ќе го зголеми задоволството на жената
 6. „Убаво е чувството да го истегнете задникот за време на сексот. Тоа е тој некој животински потег што дополнитено нè возбудува“.
 7. „Бакнување! Колку повеќе бакнежи за време на секс, толку ни е подобро и поубаво!“
 8. “Да се ​​биде несовршена! Неуредна коса, лице без шминка – еј, можете да имате и витлери на косата – немаме ништо против!“
 9. “Гласно говори го моето име!” Признаваме, горди сме кога некој ќе ни го каже и повторува името во кревет!“
 10. „Гледај ме во очи додека орално ме задоволуваш!
 11. „Спонтаност! Досадно ни е кога сексот е запишан на календар“.
 12. „Кога сте на нас, милувајте ги своите гради“.
 13. „После секс сакам да лежам покрај тебе и да се гушкаме…“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/