Емина Јаховиќ го носи НАЈПОПУЛАРНИОТ МОДЕЛ НА ФАРМЕРКИ: Со ова парче секој пролетен стајлинг ќе изгледа ШИК (ФОТО)

26 март, 20230
7a3490254eb64d8a0e5df03eb6f47e4550026e9d

Тие им стојат добро на сите

Популарната пејачка во паузите меѓу снимањето песни, одвреме-навреме воодушевува со изборот на облека, кој го објавува на социјалната мрежа. Овој пат таа прикажа младешко издание, идеално за пролет и лесно достапно за секого.

Емина облече еден од најпопуларните модели на фармерки, таканаречените „boyfriend jeans“, кои се парче кое лесно може да се комбинира во дневни и вечерни варијанти. Пејачката овој пат реши да ги искомбинира со црна кожна јакна и црн топ, додека чевлите беа црни чизми со мала потпетица. Со фармерките додаде и појас.

Screenshot 2023-03-26 145250
Screenshot 2023-03-26 145305

Косата и беше пуштена, па таа на фотографијата изгледа барем една деценија помладо.

Овој изглед одлично би одговарал и со бела маичка, а за ноќно излегување само додадете пар високи потпетици.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/