ИНСТАНТ ВОЛУМЕН ЗА ВАШАТА ПУНЏА! Потребна ви е само една работа! (ВИДЕО)

21 јануари, 20230
656641_pundja_f

Доколку сакате да имате бујна пунџа, се што ви треба е ластиче за коса.

Некои девојки навистина не можат да се пофалат со бујна коса, па смислуваат различни начини како да го подобрат нејзиниот изглед.

Постои еден трик кој функционира беспрекорно, а тој вклучува користење на „скранчи“ ластиче за коса.

Всушност, сè што треба да направите е да врзете опавче на тилот, потоа да го повлечете ластичето, да ја распоредите косата над него, потоа да ја прицврстите со друго гумено ластиче и да ја завиткате преостанатата коса која паѓа надолу околу пунџата и да ја зацврстете со иглички шноли.

Како тоа изгледа во пракса, погледнете во видеото ОВДЕ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş