Ирина Шајк го покажа својот неодолив стил на Модната недела во Париз

24 јануари, 20230
irina-shayk-2-830x0

Руската манекенка Ирина Шајк покажа одличен стајлинг при пристигнувањето на ревијата на модната куќа „Ludovic de Saint Sernin“.

Убавата манекенка беше една од тимот манекенки кои прошетаа по пистата за време на ревијата на модната недела во Париз.

Таа на ревијата дојде со широка насмевка, во црн аутфит кој беше неодоливо модерен.

Стајлингот се состоеше од црна ролка кој имаше кружен отвор на грбот, црни панталони и тренди чанта што ја носеше преку грбот.

Во раката носеше црн капут, а драматичниот стајлинг го истакна со очила за сонце и пуштена бујна коса.

Со оваа непогрешлива облека Ирина докажа дека црната боја е синоним за елеганција и софистицираност.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş