Исплива снимка од „арогантната“ Џеј Ло: Се скарала со фановите на Бен, еве што им порачала

19 ноември, 20230
profimedia-0792231011-830x0

Во јавноста често се појавуваат видеа и фотографии на кои Бен Афлек се мурти и се „скара“ со неговата избраничка Џенифер Лопез, а сега се случи спротивното.

Имено, пејачката ги шокирала фановите на својот партнер кога се скарала со нив на паркинг.

Џен и Бен биле снимени како излегуваат на вечера во луксузен ресторан во Холивуд, а додека влегувале во автомобилот, во еден момент му пришле многу обожаватели кои сакале да се фотографираат со познатиот актер.

Група девојки го запреле својот автомобил и низ прозорецот му викале на познатиот актер дека го сакаат. Додека Бен Афлек успешно глумел незаинтересираност, неговата сопруга не се воздржала.

Пејачката преку отворена врата им рекла да се тргнат од нејзиниот сопруг. После тоа, таа се свртела и почнала гласно да се смее, заедно со присутните пред ресторанот, пишува Курир.

Целиот настан го снимија папараците, а видеото набрзо беше објавено на социјалните мрежи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi