И како после се Бен Афлек да не ја сака:Овој потег на Џенифер Гарнер заслужува восхит од целиот свет

19 септември, 20230
Џенифер Гарнер и Бен Афлек

Постапката на Џенифер Гарнер е навистина достојна за почит и восхит.Во последните денови една од работите за која многу се зборува во Холивуд е врската на Бен Афлек со Џенифер Гарнер и Џенифер Лопез.

Имено,имаше написи во весниците за тоа како Бен не е најсреќен со Џеј Ло.А неодамна Бен беше фотографиран со Гарнер во автомобил,со што повторно почнаа приказните за нивното помирување и на некој начин ги поддржаа тврдењата на оние кои веруваат дека со Лопез не им оди баш најдобро.

Секако,сите споменати актери никогаш не ги потврдија ваквите приказни,дека има некаква афера или желба за истото,но откако беше фотографиран со бившата во автомобил,Бен се појави и со сегашната Џенифер во јавноста и тие делуваа среќни.

Познато е дека Бен има деца со Гарнер, како и дека се во добри односи и се во контакт.Меѓутоа,со некои нејзини постапки може да се заклучи дека Гарнер е толку добра личност,што едноставно е тешко да не ја сакаш.Секако,тоа што некого сакате и цените не значи дека сте во врска со него,едноставно таа личност ви се допаѓа поради неговата добрина.И секако,заедничко минато, барем во случајот на Бен.

А што направи Џенифер Гарнер сега?

Мултимилионерската актерка папараците ја снимиле како излегува од автомобилот кога на улица видела бездомник во количка.Гарнер со насмевка му зборуваше на човекот облечен во зелена маица и во еден момент му подаде најлонска кеса полна со неопходни работи.

 

А кога сфатила дека мажот е бос, веднаш ја отворила вратата,излегла од возилото,се стуткала пред него и почнала да му ги влече чорапите.Гарнер тогаш дури и ги соблекува патиките и се обиде да му ги облече,но тие се премали.И тогаш Џенифер забележала папараци како ја снима оваа ситуација.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jordan Roberts (@jordanrobertstv)

Колкава големина на стапала имате?Може ли да му ги купам твоите чевли? „Му требаат чевли“, го прашала Џенифер.

Фотографот прашал каква големина му треба на човекот.

– 10 и пол – одговори Гарнер.

– О, јас имам 11! Сакаш да му ги дадам? Можам да му ги дадам – ​среќно одговорил,порачувајќи ѝ на добитничката на Златен глобус дека не мора да му плати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/