Кијану Ривс сакал неговиот лик да настрада на крајот од „Џон Вик 4“, продуцентите не сакале ни да чујат

19 септември, 20230
tan2023-03-21051913325-830x0

Кијану Ривс наводно побарал неговиот лик во франшизата Џон Вик да биде ликвидиран на крајот од четвртиот дел од овој филм. Во интервју за Collider тоа го потврди и продуцентот Бејсил Иваник, бидејќи актерот доживувал замор од снимањето.

„По вториот, третиот и четвртиот филм, правењето на овие филмови е толку исцрпувачко и го уништува Кијану, физички и емоционално. На крајот, тој секогаш вели „Не можам повторно да го правам ова“ и ние се согласуваме со него,“ рече Иваник, додавајќи:

„Човекот е само лушпа од себе затоа што само оди и веднаш скокнува во тоа. Тој рече: „Сакам дефинитивно да бидам убиен на крајот на овој филм“, рече продуцентот, кој на крајот не му ја исполни желбата на Ривс, пишува NME.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/