Кожено мини здолниште и фатален стајлинг на Цеца Ражнатовиќ на снимањето на Ѕвездите на Гранд: Сите погледи вперени кон пејачката

25 април, 20230
ceca-830x0

Црвениот кармин беше шлаг на тортата

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска се појави на уште едно снимање на музичкото натпреварување „Звезде Гранда“ и изненади со својот стајлинг.

Имено, Цеца од луксузниот автомобил излезе во кожно мини здолниште и кошула, а сето тоа го зачини со кожен елек.

Црвениот кармин беше шлаг на тортата, а сите погледи беа вперени во неа веднаш штом излезе од автомобилот.

Витките нозе на Цеце беа во преден план, бидејќи со овој стајлинг дефинитивно се истакна нејзината витка линија, а присутните се согласија дека пејачката никогаш не изгледала подобро.

screenshot4-830x0
screenshot3-830x0
screenshot2-830x0

Да се потсетиме, Цеца неодамна стана баба по втор пат, а Вељко и Богдана имаат наследник кој дојде на свет токму на датумот на роденденот на Аркан, му го дадоа името Крстан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/