Милица Павловиќ воведе НОВ ТРЕНД: Пејачката имаше многу интересен АКСЕСОАР НА ЛИЦЕТО во кој сите гледаа (ФОТО)

27 јануари, 20230
781e5cded8e04b1b0bfb40b32a9f8cf26b357ba7

Милица Павловиќ изгледаше како божица

Пејачката Милица Павловиќ синоќа се појави на доделувањето на „MAC“ наградите во прекрасно издание. Милица реши да облече фустан кој измзми многу воздишки и ја изненади јавноста.

Станува збор за бел фустан со интересен крој. Од едната страна отворен и покриен со светки. Грациозно се спушта на подот и многумина ги потсети на грчките божици. Косата ја врза во елегантна пунџа.

Она што привлече најголемо внимание е накитот за лице. Милица носеше сребрени обетки поврзани со синџир, прикачен на носот.

Овој детал беше дефинитивно во фокусот, а Милица беше единствена и иновативна благодарение на него.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/