Милица Павловиќ ги изненади фановите со драстична промена на фризурата

2 ноември, 20230
Милица Павловиќ

Милица Павловиќ ни се претстави како бринета,а потоа беше русокоса година и пол,за повторно да се одлучи за голема промена.

Популарната пејачка Милица Павловиќ со години важеше за една од најатрактивните бринети на нашата јавна сцена,а на почетокот на минатата година ги изненади своите фанови со тоа што стана русокоса.

Изгледаше феноменално со двете овие бои на коса и во сите нивни нијанси,а вчера ги изненади фановите покажувајќи дека се одлучила за уште една драстична промена.Имено,таа се појави во “Амиџи шоу” на Огњен Амиџиќ – со темна коса!

Милица потоа сподели фотографии од нејзиниот нов изглед на Инстаграм,сличен на оној што го преферирала со години и се пошегува на сметка на старото тврдење дека плавушите подобро се забавуваат.

– Невозможно е плавушите повеќе да се забавуваат – напиша Милица.-Сигурно знам.Дозволете ми да го слушнам вашиот коментар.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Нејзините следбеници се воодушевени од овој ново-стар изглед на пејачката,па и дадоа многу комплименти.

„Оваа боја изгледа многу подобро,не изгледавте вака кога бевте русокоса“, „Поубава си со оваа боја на коса“,„Конечно! Тоа е Милица“,се дел од коментарите покрај овие фотографии .

– Се вратив на корените!Иако вечерва е Ноќта на вештерките,ова не е костим! Сега ќе останам ваква,ми се јави желба да сменам – изјави Милица во емисијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi