МИЛОШ БИКОВИЌ ЌЕ СТАНЕ ТАТКО!

18 септември, 20230
bikovic_i_ivana

 

Девојката на Милош Биковиќ, според српските медиуми, е бремена, а многумина се прашуваат која е убавицата која успеа да го освои срцето на еден од најпосакуваните Срби.

 

 

 

Српските медиуми вчера објавија дека популарниот актер и продуцент Милош Биковиќ наскоро ќе стане татко.

 

Според српски Блиц, еден од омилените актери во Србија, на Балканот, но и во Русија, кој истовремено напорно работи во театар, на филм и снима успешни серии, моментално го очекува своето прво дете со девојката Ивана Малиќ.

 

Наводно партнерката на Милош Биковиќ е во поодмината бременост и се чувствува одлично, а познато е дека актерот не сака да зборува за приватниот живот за медиумите, па не треба да очекуваме многу да коментира за оваа вест.

Screenshot_7
Screenshot_8
Screenshot_9

Ивана Малиќ првпат беше поврзувана во медиумите со Милош Биковиќ во 2021 година, а актерот не ги коментираше наводите дека повторно е среќно заљубен.

 

Наскоро, сепак, на сите им беше јасно, кога се појави на премиерата на филмот „Јужен ветер 2“ во друштво на новата девојка.

 

Како што се пишуваше, Ивана Малиќ е од Црна Гора, поточно од прекрасниот приморски град Бар, а има диплома по право. Таа е блиска роднина со учесникот во реалните емисии, Владимир Томовиќ, но за разлика од него, таа не е склона да го разоткрива својот приватен живот.

 

Девојката на Милош Биковиќ важи за дама со стил и изгледа елегантно во секоја прилика, па на црвениот тепих лесно можете да се збуните дека е некоја актерка или модел.

 

На почетокот на минатата година беше објавено дека парот планира брак и романтична свадба на Мокра Гора, но актерот и адвокатката не ја потврдија оваа вест.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/