Моден трик: Еве како од досадна чанта да направите пресладок ранец!

25 јануари, 20230
44821_screenshot-23_f

Ако сте уморни од вашата стара чанта и сакате малку да го промените стилот, да купите ранец, нема потреба да трошите пари на тоа.

Со овој едноставен трик, вашата стара чанта ќе стане нов ранец.

Треба да ја ставите рачката на чантата околу половината, а потоа само да ја ставите самата чанта над главата и превезот. Имате ранец на грб.

Можете да видите како тоа изгледа во видеото подолу.

Дали ќе го пробате овој трик?

@bobrownn

CROSSBODY -> BACKPACK 🎒Hit the + for daily #fashionhacks 👀 #baghack #bag #crossbodybag #stylehacks #backpackhack #tipsandtricks #fashiontips #crossbody

♬ Cool for summer x Pony – Kuya Magik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş