Наполни 65 години и објави слика без шминка: Глумицата се уште гордо го носи епитетот „најубава“

26 септември, 20230
56580_shutterstock-1163200372_f

Природна, насмеана, убава – вака накратко би можеле да ја опишеме Мишел Фајфер (65), актерка која го запали светот во деведесеттите години на минатиот век.

Секогаш скромна, но многу заводлива, а дури и во седумдесеттите изгледа така. Таа објави фотографија без шминка на која изгледа навистина убаво и напиша: „Конечно сонцето сјае во Лос Анџелес“.

Инаку, Мишел Фајфер на почетокот на кариерата беше во врска со познати холивудски заводници. Сепак, на крајот се омажи за Дејвид Кели, авторот на бројни познати серии кои ги гледавме последните децении.

Откако таа ја објави фотографијата, секако почнаа да доаѓаат коментари.

„Убава дама“, „старее како добро вино“, сакам дел од нејзините гени“… беа само дел од комплиментите што ги доби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi