НАПРАВЕТЕ ДОМАШЕН ПУТЕР ОД САМО ЕДНА СОСТОЈКА: После ова, повеќе нема да јадете путер купен од продавница

25 јануари, 20230
Screenshot_7

Секој ден повторно и повторно сме изненадени од цените на храната во продавницата, а особено од тоа колку чини путерот.

 

 

 

Бидејќи сите сме навикнати да го користиме во неколку варијанти, би било корисно да знаете како можете сами да го направите – дома.

 

Евтино, лесно и само една состојка.

 

Ќе ви требаат само 1.430 мл слатка павлака

 

Само матете ја слатката павлака со миксер додека не се направи путер.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş