Најпознатите луѓе на Балканот на едно место: Ацо Пејовиќ го прослави 18-от роденден на својата ќерка и собра половина сцена

13 септември, 20230
Ива Пејовиќ-ќерката на Ацо Пејовиќ

Популарниот пејач со семејството го прослави полнолетството на својата ќерка Ива Пејовиќ,а на прославата присуствуваа голем број познати личности.

Пејачот Ацо Пејовиќ вчера во еден познат белградски хотел ја организираше прославата на 18-тиот роденден на својата ќерка Ива.Роденденката изгледаше прекрасно во бајковит фустан од тантела, а целото семејство гордо им позираше на насобраните претставници на медиумите.

Семејството Пејовиќ на прославата поканило голем број свои познати пријатели,а меѓу нив биле и Александра Пријовиќ,кума на Аца Пејовиќ, потоа семејството Живојиновиќ,Ивица Дачиќ и Бранко Ружиќ, поранешниот фудбалер Пеѓа Мијатовиќ и неговата сопруга,поранешниот директорка на „Гранд“ Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузан Јовановиќ,Ана Бекута, Аца Лукас со нова девојка, Снежана Ѓуришиќ со партнерoт Вања Милошевиќ и многу,многу други.

Погледнете подолу дел од познатите кои пристигнаа на голема прославата на Ива Пејовиќ   

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/