НА ХАЈДИ КЛУМ Ѝ ИСПАДНАА ГРАДИТЕ НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ Познатата манекенка покажа ПРЕМНОГУ на Канскиот филмски фестивал – БЕЗ гаќички на премиерата (ФОТО)

25 мај, 20230
705238_11496217_orig

Иако досега видовме голем број предизвикувачки фустани на 7-от Кански фестивал, натпреварот за најпровокативно модно издание не е завршен. Доказ за тоа е фустанотшто славната манекенка Хајди Клум го носеше на премиерата на филмот The Pot-Au-Feu“ во Кан.

 

 

 

 

Имдно, нејзиниот стајлинг потсетува на најпредизвикувачките аутфити прикажани во претходните години на овој настан.

 

Хајди Клум, која обично сака предизвикувачки модни изданија, прошета на црвениот тепих во фустан со најпровокативното деколте. Градите ѝ беа речиси целосно откриени, а највисокиот шлиц откри дека на неа нема ни „трошка“ долна облека.

 

Вака изгледа нејзината верзија на разголениот фустан:

 

705233_11495405_orig
705235_11495413_orig
705236_11495667_orig
705237_11495832_orig
705238_11496217_orig

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/