НЕОДОЛИВА ГЛЕТКА: Наташа Беквалац и нејзината ќерка Катја во исти КАПУТИ (ФОТО)

23 јануари, 20230
e5fc7a441883d4b1618138fbe108844f9d3a5537

Пејачката сподели фотографија со наследничката

Наташа Беквалац е горда мајка на две ќерки. Постарата Хана е веќе тинејџерка, а од родителите ги собрала најубавите работи, па многумина ја коментираат нејзината убавина и изглед. Се вели дека нејзината помлада ќерка Катја е копија на Наташа.

Пејачката неколку пати сподели нејзини фотографии од таа возраст, на кои силно наликува на Катја.

Трите се многу приврзани една за друга и се трудат секој момент да го поминат заедно. Пејачката често споделува фотографии и видеа на својот Инстаграм профил на кои го прикажува нивното секојдневие и најубавите моменти.

Овој пат таа одлучила да ја однесе Катја во музеј, а за таа прилика облекле идентични капути. Тие се во нежна беж нијанса и се многу модерни.

– Видете колку страшно се облековме исто – искоментира Наташа.

Покрај тоа, Наташа под палтото носи црна ролка и панталони, а Катја има бордо маица и црни панталони. Она што на сите им го привлече вниманието беше нејзината преслатка кадифена чанта со мачкини очи и уши.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş