„Ни го претвори животот во пекол“: Синот на Бред Пит со сурови зборови му се обрати на татко му

21 ноември, 20230
pax-jolie-pitt-i-bred-pit-830x0

Синот на Бред Пит и Анџелина Џоли, Пакс, го нарече својот татко „серко“ кој прави неговите четири најмали деца да треперат од страв од него.

– Го претвори животот на моите најблиски во постојан пекол – напиша Пакс на Инстаграм по повод Денот на татковците 2020 година, пренесува Дејли Мејл.

– Никогаш нема да бидеш свесен за штетата што му ја нанесе на твоето семејство, бидејќи не си способен за тоа. Можеш да му кажеш што сакаш на целиот свет, но вистината ќе излезе на виделина. – тој додаде.

Потоа саркастично додаде:

– Среќен ден на таткото, ти ужасно човечко суштество.

Инаку, оваа објава датира од 2020 година, а Дејли Мејл сега потврди дека навистина е Инстаграм профилот на Пакс и дека навистина е напишана од него.

Да потсетиме, Пакс е посвоен син на позната актерка, а во нивното семејство дошол од Виетнам во 2007 година. Бред формално го препозна следната година.

Имал само три години кога неговата биолошка мајка, која била зависничка од хероин, го напуштила.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi