НОЌ ЗА ПАМЕТЕЊЕ: Почестете го со некоја од овие ТРИ ПОЗИ вечерва и прекинете ја рутината во спалната соба

16 март, 20230
676

Поубавото време е тука, затоа искористете го максимално и подарете си незаборавни ноќи на вашиот партнер и на себе. Со овие пози нема да посака да е на друго место.

Поза 1

Јавнете го вашиот маж како што обично би правеле, само овој пат доближете го предниот дел од телото до неговите прсти. Движете ги колковите додека го опсипувате со бакнежи додека не дојде до кулминација. Оваа поза ќе овозможи дополнителна стимулација на клиторисот како и постигнување оргазам.

Поза 2

Партнерот нека седне на стол. Седнете на него, свиткајте ги колената како да правите чучњеви и препуштете се на страстите. Оваа поза е совршен избор за жени кои сакаат да го контролираат својот љубовник. Бидете божица на сексот.

Поза 3

И овој пат вие сте таа што ги одредува правилата на играта. За да ја изведете оваа поза, вашиот партнер мора да биде на грб, а вие врз него, но со свртен грб. Иако вашите очи нема да се сретнуваат премногу, оваа поза е сигурен пат до експлозивен оргазам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/