Обожавателка по премиерата му кажала на Кијану дека сака да се омажи за него: Кијану имал спремен одговор

16 март, 20230
tan2022-7-1451835240-830x0

Филмот „Џон Вик 4“ полека почнува да се прикажува низ светот, а оваа продукција беше премиерно прикажан на филмскиот фестивал SXSW во Остин, Тексас.

Екипата на филмот, предводена од Кијану Ривс, по проекцијата одговараше на бројни прашања, а една сцена привлече внимание.

Кога Киану Ривс призна дека ги има часовникот и бурмата од филмот „Џон Вик“, еден обожавател извикал од публиката – „Ќе се омажам за тебе“.

Актерот имаше подготвен одговор.

„Внимавај што посакуваш“, му рекол Кијану на фанот и многумина ги насмеал.

Ривс беше прашан дали воопшто старее, бидејќи изгледа толку младешки.

„Да човеку, стареам. Навистина се случува“, одговорил низ смеа Кијану, пренесува Variety.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/