Откриен полот на бебето на Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ: Наскоро ќе се остварат во улогата на родители

27 април, 20230
595a8cd439c7d31b68c781b58be5d34ee3439418

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ и нејзиниот избраник, фудбалерот, Немања Гудељ наскоро ќе станат родители

Анастасија моментално е во четвртиот месец, а таа и нејзиниот партнер Немања Гудељ наскоро ќе станат родители на девојче, пишува „Блиц“.

Младата пејачка веќе некое време престојува кај својот избраник во Севиља, Шпанија. Таа е многу активна на Инстаграм, па често споделува фотографии од Шпанија, како од натпреварите на кои го следи своето момче, така и некои моменти од нивниот приватен живот.

Да се потсетиме, пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна стана баба по втор пат, кога се породи сопругата на Вељко, Богдана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/