Пејачката објави хит видео од породилиштето: Пет минути пред породувањето тверкаше и скокаше држејќи си го стомакот со рацете (ВИДЕО)

5 јуни, 20230
dzesi-dzej-830x0

Познатата пејачка Џеси Џеј неодамна се породи и роди син.

 

 

 

Истакна колку мајчинството ѝ го променило животот, и дека е пресреќна.

 

Пејачката отворено проговорила и за здравствените проблеми што ги имала, поради кои лекарите тврделе дека никогаш нема да може да стане мајка, особено по спонтаниот абортус што го имала минатата година.

 

Сепак, таа не се откажа и на крајот успеа да роди здраво момче, а сега објави видео снимено само пет минути пред царскиот рез.

 

Како што изјавила, сакала да се породи природно и се подготвувала за породување, но „нејзиното момче избрало поинаку“. На видеото може да се види пејачката како танцува во болница во исчекување на наскоро раѓањето на нејзиниот син, а ова видео привлече големо внимание.

 

Видеото можете да го погледнете ТУКА.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/