„ПОДГОТВЕНА ЗА ЛЕТО“: Шерон Стоун ги изненади сите со провокативно селфи во бикини во 7-мата деценија (ФОТО)

25 мај, 20230
fe3b7c0b09f33556c16f10b9fc0d648a555c249e

Актерката никогаш досега не објавувала вакви фотографии

Шерон Стоун неодамна наполни 65 години, но тоа не ја спречува да ги следи трендовите на социјалните мрежи.

Актерката, позната по својата сексипилност, изгледа реши да покаже дека и во седмата деценија не заостанува зад многу помладите дами кои споделуваат свои слики во костими за капење.

Таа донекаде ги изненади следбениците на Инстаграм со објавување на селфи, кое го направи во огледало во провокативна поза, облечена само во бикини со зелен тигрест дезен. Таа секако се уште е во одлична форма…

– Подготвена за лето, напиша таа со објавата.

Многу следбеници и дадоа бројни комплименти, а една од нив беше нејзината колешка Мишел Фајфер. Но, има и такви кои сметаа дека ваквото разголено позирање во тие години јавно било непримерно:

– Ја сакам Шерон, но ова е „не“ за мене. Тоа е мое мислење, напиша некој.

Како ви се лини овој пост?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/