Првата заедничка фотографија на бремената Анастасија и Немања, фудбалерот ја гали по стомакот: „Едвај те чекаме“

28 април, 20230
1682675398272-anastasija-gudelj-830x0

Насмеаната двојка позирала во дворот на вилата, Немања и го гали трудничкиот стомак

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ, која е бремена, на својот профил ја објави првата заедничка фотографија со своето момче Немања Гудељ.

Имено, парот до сега официјално не се огласи по веста за бременоста.

Немања и Анастија насмеани позираа во дворот на вилата, а ќерката на Цеца блеска додека фудбалерот и го гали трудничкиот стомак.

Емотивната порака на Ражнатовиќ ги воодушеви сите.

– Љубов наша, едвај те чекаме – напишала со грст емотикони и го означи својот сакан.

Да се потсетиме, Анастасија моментално е во четвртиот месец од бременоста, девојчето ќе пристигне на почетокот на октомври, а на свадбата кума ќе и биде нејзината пријателка и актерка Тара Милутиновиќ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/