Русокоса со кратка коса: Северина пред 20 години имала сосема поинаков имиџ – ретко кој може да ја препознае

15 септември, 20230
Северина

Северина пред нешто повеќе од две децении изгледаше сосема поинаку од денес.Северина долго време е една од стилските икони во регионот и постојано воодушевува со својот стајлинг.

Препознатлива е по долгата коса, а многу, многу долго е бринета.Може да се каже дека тоа се нејзините заштитни знаци. Сепак, убавата Хрватка не секогаш го негувала овој имиџ.Се појави стара фотографија на познатата пејачка од 2000 година.Пред нешто помалку од четврт век, поточно пред 23 години Севе имаше сосема поинаков стил.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

На таа фотографија Северина позирала со колегата Петер Граша на кејот на морето.Северина тогаш ја носела кратка косата.И не само што е кратка,туку и целосно плава.Што се однесува до аутфитот,Вучковиќ се одлучи за црно-бела комбинација.Црна маичка со прерамки,целосно бели панталони и беж чанта го одбележаа овој нејзин стил.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @estradni.arhiv

Секако,и црни очила за сонце за комплетирање на оваа комбинација.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/