САКО И ПАНТАЛОНИ СЕ ВО ТРЕНД ОВАА ЕСЕН: Заводлива комбинација за излегување или свечености

19 ноември, 20230
49a1dd51bce708b2c00ae7a7fd9dabfda7bc5d45

Познатите дами со години покажуваат колку предизвикувачки можат да изгледаат во „машки костум“. На почетокот тоа беа основните кроеви на панталоните и јакните, најслични на оние што секогаш ги носеше посилниот пол.

Денеска можат да се комбинираат на безброј начини и да покажат заводливост. Во последните сезони смелите дами носеа само долна облека и ефикасен накит под јакните.

Проѕирните свилени кошули се исто така одличен избор.

@aestheticviews._

So powerful✨ #women #celebrities #gigihadid #zendaya #cateblanchett #dakotajohnson #victoriabeckham #blakelively #rosiehuntington #rosiehuntingtonwhiteley

♬ Bad Girls – M.I.A.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi