СЕ НАДМИНА САМАТА СЕБЕ Анастасија повторно ги воодушеви фановите (ВИДЕО)

25 јануари, 20230
Screenshot_5

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ по една година пауза денеска ја објави новата песна наречена „Брани ме”.

 

 

 

Анастасија во последните месеци не беше толку често во Белград, но последната посета на Србија ја искористи за што побрзо да ја израдува својата публика со нова песна.

 

„Тоа Анастасија!“, „Секогаш нешто различно од тебе, ми се допаѓа“, се само дел од коментарите под оваа песна на Јутјуб.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş