Софија Вергара брутално му се одмазди на својот поранешен сопруг откако тој започна врска со 13 години помлада актерка

18 септември, 20230
Screenshot_4

Една од најубавите жени на светот му се одмазди на поранешниот сопруг откако беше „фатен“ на дело со 13 години помлада актерка.

 

 

 

Ѕвездата на серијата „Модерно семејство“, убавата Софија Вергара и Џо Маганиело по седум години брак решија да стават кај на нивниот однос. Тие важеа за еден од најубавите, но и најстабилните парови од светската јавна сцена.

 

Многумина се уште се во шок дека славниот пар се разведува, а брзо по тоа стигна и веста дека Џо ја заменил една од најубавите жени на светот со 13 години помлада актерка. Џо Манганиело (46) беше „уловен“ на дело како излегува од теретана со Кејтлин О’Конор Парди, која се прослави кога се појави на серијата Two and a Half Men.

 

По ова, Софија Вергара му се одмазди објавувајки топлес фотографија

 

Заводливата актерка Софија Вергара (51) објави топлес фотографија  се со цел да му се одмазди на поранешниот партнер.

 

Имено, таа е фотографирана за бикини календарот кога имала само 28 години. Сепак успеала во намерата со оглед дека целиот свет зборува за неа.

 

ПОГЛЕДНЕТЕ ТУКА

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/