Стајлингот на Милица Павловиќ на концертот во Ниш предизвика прашина: Сите очи вперени во музичката ѕвезда

11 февруари, 20230
milica-pavlovic-foto-nikola-andjic026-830x0

Милица се погрижила за секој детал

Музичката ѕвезда Милица Павловиќ приреди спектакл во салата Чаир во Ниш.

Имено, стајлингот на пејачката привлече големо внимание како и секогаш.

Милица на сцената се појави во црно боди од латекс, кое го искомбинира со чизми до колена кои исто така беа црни и со потпетици.

Павловиќ носеше и кристали кои го комплетираа стајлингот.

Милица во еден момент се сврте, а во прв план беа извајаниот задник и бруталниот изглед.

Да се потсетиме, спектакуларниот концерт на Милица Павловиќ пред неколку илјади луѓе предизвика општа врева, а за истиот се барале билети повеќе.

milica-pavlovic-foto-nikola-andjic027-830x0
milica-pavlovic-foto-nikola-andjic028-830x0
milica-pavlovic-foto-nikola-andjic029-830x0
milica-pavlovic-foto-nikola-andjic030-830x0
milica-pavlovic-foto-nikola-andjic031-830x0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/