Суки Вотерхаус на шега го откри најслаткото изненадување:таа и Роберт Патинсон ќе станат родители

20 ноември, 20230
Суки Вотерхаус и Роберт Патинсон

На социјалната мрежа X се појави видео во кое Суки Вотерхаус ја откри најслатката вест за време на нејзиното гостување на фестивалот Coronoa Capital во Мексико – дека таа и Роберт Патинсон ќе станат родители.

Двојката е во врска нешто повеќе од пет години,а и самите се толку блиски колку што изворите постојано откриваат дека се заљубени како првиот ден,Суки признава дека сè уште е неверојатно возбудена кога и да се појави името на Роберт на нејзиниот телефон,а Роберт откри дека премиерата на „Бетмен“ беше особено трогателен и емотивен момент за него.Во видеото кое почна да се врти на Х,или поранешен Твитер,Суки Вотерхаус,облечена во светкаво розов мини фустан,капут со пердуви,чизми со реси и светкави хеланки,откри неколку супер важни вести за публиката на фестивалот Coronoa Capital во Мексико:„Денес сум екстра блескава затоа што мислев дека може да ви го одвлече вниманието од нешто друго што се случува“,рече таа,а потоа продолжи и го отвори палтото за да го покаже трудничкиот стомак и на шега додаде: „Не сум сигурна дали функционира“.

 

31-годишната актерка,модел и кантавтор е во врска со Роберт Патинсон повеќе од пет години,а парот почна да живее заедно во Лондон за време на пандемијата COVID-19 додека тој го снимаше Бетмен.Тогаш извор близок до парот открил за магазинот People дека нивната врска брзо се развива и дека се многу заљубени,додавајќи дека постојано се смешкаат еден на друг.

Самата Суки проговори за врската со Роберт во интервју за The Sunday Times во февруари оваа година и со своите изјави јасно стави до знаење дека се посреќни од било кога.„Шокирана сум што сум толку среќна со некого речиси пет години“,признала таа и додала дека никогаш не поминуваат повеќе од два месеци без да се видат.„Имав два слободни дена пред некој ден и ми беше јасно дека нема сомнеж дека едвај чекам да се вратам и да го видам.

Таа откри и дека сè уште е неверојатно возбудена кога и да се појави името на Роберт на нејзиниот телефон: „Мислам дека и тој го чувствува истото за мене“, додаде таа,признавајќи дека тие секогаш имаат толку многу да си кажат еден на друг.А дека Роберт го чувствува истото,тој призна за време на појавувањето на Џими Кимел минатиот февруари, откривајќи колку за него значела нејзината реакција на „Бетмен“: „Нејзината реакција всушност ја промени целата работа бидејќи сум прилично сигурен дека таа нормално не го прави тоа,како гледање филмови со суперхерои.Доволно беше само да ја видам како цело време внимателно го гледа и само да ме држи за рака и да го стави нејзиниот образ на мојот – и почувствував како солза се лизга надолу и помислив „Нема шанси!“ – се отвори тој.Неколку недели подоцна,тој призна на „Е! News“ дека реакцијата на Суки била „толку убаво изненадување“ и тој моментот го нарекол „многу, многу трогателен“. Воопшто не се сомневаме дека веста за новото засилување беше уште поубаво изненадување и дека тој е неверојатно среќен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi