Таа е згодна,убава и татина гордост: Ќерката на Саша Матиќ порасна во можеби најголемата убавица меѓу децата на познатите

14 септември, 20230
Саша Матиќ со сопругата

Саша Матиќ со сопругата Анѓелија и ќерката Тара присуствуваа на прославата на најмладата ќерка на Аце Пејовиќ во Белград.Пејачот Ацо Пејовиќ во вторникот во еден познат белградски хотел ја организираше прославата на 18-тиот роденден на својата ќерка Ива.Семејството Пејовиќ не штедеше пари кога стана збор за оваа прекрасна пригода за прослава,па на роденденската забава собраа познати личности од светот на естрадата,политиката и спортот, меѓу кои и Александра Пријовиќ и остатокот од семејството Живојиновиќ, како и Ивица Дачиќ со сопругата и ќерката и многу други.

На списокот гости се најдоа големи имиња од забавната музика,а меѓу нив се најде и колегата на Пејовиќ,Саша Матиќ,кој се појави во друштво на сопругата Анѓелија и ќерката Тара, која порасна во вистинска убавица.

Иако Саша и Ањелија имаат две прекрасни ќерки,овој пат на прославата со родителите дојде само помладата Тара и пленеше со својата убавина.Очигледно е дека порасна во прекрасно девојче,а за роденденот на Ива облече младешки тесен црн мини фустан до рамениците кој ги покажуваше нејзините долги и витки нозе.

Убавата ќерка на Саша не сака да се експонира во јавноста,но нема сомнеж дека наскоро ќе се слушне за неа,а Сале не крие колку ги сака своите девојки.

– Навистина сум горд на моето семејство и ќерките.Горд сум на тоа што се вредни и што одлучно ги исполнуваат сите обврски што ги имаат тинејџерките.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/