Теа Таировиќ ја запали толпата кога во еден клуб се појави во тесен комбинезон кој ја истакна нејзината витка линија и исцртуваше повеќе отколку што треба

25 октомври, 20230
Теа Таировиќ

Теа Таировиќ важи за една од најбараните српски пејачки.Покрај нејзините извонредни гласовни способности,Теа ја остава публиката без зборови поради нејзиниот жежок танц, па обожавателите постојано ја гледаат за време на настапот.

Покрај танцувањето,Теа целиот визуелен изглед го заокружува со интересни комбинации на облека,кои дополнително ја истакнуваат нејзината витка фигура.

Tesno da tesnije ne može: Tea Tairović obukla kombinezon koji ocrtava i više nego što treba, muškarcima popadale vilice (VIDEO)

Атрактивната новосаѓанка неодамна настапи во Америка,каде што предизвика бурни реакции во клубот.Таа се појави во тесен комбинезон кој целосно се залепи за нејзиното тело.Комбинезонот беше отворен до папокот,а градите беа во преден план.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Express (@express.ba)

Меѓутоа,она што на сите им паднало во очи е тоа што нејзиниот комбинезон бил толку тесен што дури и го открил меѓуножјето на пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksiEskişehir Odunpazarı Escort Işıltı