Теодора Џехверовиќ го одбележа роденденот со предизвикувачки фотографии: „Една година сум поблиску да станам „МИЛФ““

11 февруари, 20230
savadzehverovic180920210012-830x0

Пејачката се пошегува на своја сметка со цитат на тортата

Пејачката Теодора Џехверовиќ, по неодамнешното раскинување на врската со кошаркарот Нино Челебиќ, по сопствено признание целосно се посветила на поздрав живот и тренинзи, но не е помалку активна на социјалните мрежи каде редовно ги радува своите фанови. со провокативни фотографии.

Сексапилната пејачка денеска го слави својот 26-ти роденден, а по тој повод сподели фотографија на снег, во црн скијачки костим и блуза, со розова торта во рацете, на која имаше провокативен цитат.

– Една година сум поблиску да станам „МИЛФ“.

Коментарите во форма на честитки само се нижеа, а малку е да се каже дека пејачката со оваа објава го „запали“ Инстаграм.

Во продолжение погледнете како изгледа.

untitled-1-830x0
teodora-dzehverovic-torta-830x0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/