Том Хенкс побеснел на црвениот тепих: Глумецот викал и мафтал со рацете

25 мај, 20230
tom-hanks-1-830x0 (1)

Актерот Том Хенкс (66) имал мал инцидент во вторникот пред премиерата на неговиот нов филм на Канскиот филмски фестивал.

Хенкс бил на црвениот тепих со сопругата Рита Вилсон (66) кога жестоко се скарал со вработена од организацијата.

На црвениот тепих, на премиерата на својот филм, Хенкс викал пред сите, мавтал со рацете и го вперил прстот кон непознат помлад човек и бил многу фрустриран и лут.

Погледнете ги фотографиите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/