Фармерки и кошула со длабоко деколте кои ги бришат годините: Цеца на концертот на Прија дојде во младешко издание

29 септември, 20230
Цеца Ржнатовиќ

Меѓу гостите на концертот на Александра Пријовиќ беше и Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Популарната пејачка Александра Пријовиќ одржа голем концерт во Белград на кој се појавија голем број познати личности.

Меѓу првите пристигнаа Мирка Васиљевиќ и Вујадин Савиќ,а не долго после нив и Сузана Јовановиќ,Мина Милутиновиќ,како и мајката на Александра Пријовиќ.

Мирка за оваа пригода подготви специјален аутфит,додека Јовановиќ ги изненади сите со „Chanel casualness“,а мајката на Пријовиќ е посебна приказна.

Светлана Цеца Ражнатовиќ на концертот на својата помлада колешка дошла во младешка облека,а пристигнала со голем бел џип во придружба на двајца момци.Во комбинација од фармерки или подобро кажано безвременски светло сини фармерки кои ги носат многу млади и бела кошула со малку подлабоко деколте и не премногу нападна шминка,како и накит.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi