Чизми од 2000 евра на нозете,а уште не е полнолетна: Ќерката на Чола крена бура на социјалните мрежи

22 септември, 20230
Здравко Чолиќ

Убавата ќерка на легендарниот пејач последниве години се повеќе го привлекува вниманието на јавноста.Помладата ќерка на пејачот Здравко Чолиќ,Лара Чолиќ е многу активна на социјалните мрежи.И покрај тоа што сè уште нема 18 години,таа често објавува фотографии кои се малку провокативни,па не е чудно што колумните со коментари многу брзо се полнат.Лара неодамна на својот Инстаграм профил сподели фотографија со познатите чизми „ајкула“ на познат бренд,кои чинат речиси 140.000 денари.

Веднаш по објавата почнаа да се слеваат коментари,а сепак се чини дека таа не се грижи премногу за нив,какви и да се.

Здравко и неговата сопруга Александра имаат две ќерки,Лара и Уна,а судејќи по она што можеме да го видиме на мрежите,и двете се страсни љубители на модата и трошат многу пари на скапи ткаенини и чевли.

Нивниот татко,Здравко Чолиќ, со години е еден од најпопуларните пејачи на забавна музика на домашната јавна сцена, па не е чудно што на своите наследници може да им дозволи речиси се што ќе посакаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi