Чоколадна саксија! Направете го ова одлично уживање со само 3 состојки (РЕЦЕПТ+ВИДЕО)

17 септември, 20230
Screenshot_1

Сѐ што ви треба за ова чоколадно задоволство е сладолед, бисквити и чоколадо.

 

 

СОСТОЈКИ:

 

  • чоколадо
  • сладолед по ваш избор
  • чоколаден бисквит

 

А како да го подготвите овој десерт погледнете ТУКА.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/