Јелена Џоковиќ во идеален стајлинг за концерт: Синоќа се појави и воодушеви со својата едноставност (ФОТО)

3 јуни, 20230
93c37153f71c66675ebeae31a1df2d9f3348f6fe

Јелена Џоковиќ сака музика и концерти, па не беше чудно кога синоќа се појави на концертот на Лепа Брена и Сенида во Белград.

Сопругата на Новак Џоковиќ реши малку да се опушти и да отиде на Калемегдан, каде се одржа концертот. Јелена, која исто така е поддржувач на природниот изглед и опуштените дневни комбинации, па сега е забележана во една од нив.

Носеше тесни фармерки, класична бела маичка и црна кожна јакна со дуксер преку неа. Бидејќи во последно време се почесто врне, Јелена во раката носеше и црн чадор.

Препознатливата руса коса и беше пуштена, додека цело време на лицето имаше широка насмевка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/