ЌЕРКАТА НА ЏОНИ ДЕП ПЛЕНИ СО ПОЈАВУВАЊЕТО НА ФЕСТИВАЛОТ ВО КАН Лили Роуз носеше интересна тоалета од винтиџ колекција на Шанел (ФОТО)

24 мај, 20230
699647_7390258_f

Актерката и модел Лили Роуз Деп носеше мал црн фустан на Шанел на филмскиот фестивал во Кан.

20-годишната ќерка на Ванеса Паради и Џони Деп се појави на премиерата на филмот „Идол“ во кој ја толкува главната улога, на престижниот филмски фестивал во Кан.

Таа со својот изглед ги засени сите присутни, пленејќи со стил и харизма. Избра мини црн фустан со светки од модната куќа Шанел.

Интересно е што овој фустан пред триесетина години го носеше познатата манекенка Кристи Тарлингтон.

Фустанот има горен дел во облик на корсет и интересен моден детаљ – жолт цвет во средината.

Лили Деп го заокружи овој стајлинг со ефектни обетки, а косата ја врза во опавче, оставајќи ги предните прамени лабаво да паѓаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/