Ја пријавил сопругата во полиција за сексуално злоставување

31 јануари, 2011
womanyellin

Еден човек, со потекло од Трција, а кој живее во Германија побарал помош од полицијата, бидејќи неможел да ја задоволи својата жена. Тој кога отишол во полицијата , во југозападна Германија се пожалил дека веќе неколку години спие на троседот во дневната соба, бидејќи неможе повеќе да ги издржи барањата на неговата сопруга. Таа сака постојано да имаме секс, а јас неможам да го издржам тоа. Таа постојано ми доаѓа во дневната со барање да си ги исполнам брачните обврски, изјавил турчинот. Тој веќе побарал развод, сакајќи да се одмори од досегашниот напорен живот. Инаку неговата сопруга има 18 години, и е мајка на нивните две деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi