Category: BalkanKan

2539373_katarina-grujic-2_ls.jpg
Бремената пејачка Катарина Грујиќ е посреќна од било кога. Таа и нејзиниот сопруг, фудбалерот Марко Гобељиќ за неколку недели ќе се остварат во улогата на родители. Се е подготвено за доаѓањето на бебето, а заљубениот пар со нетрпение го очекува денот кога нивното семејство ќе стане побогато за уште еден член. Пејачката неодамна откри дека […]

Screenshot_8-19.png
Дури и птиците на гранките знаат за големата љубов на Северина и Малдивите – последниве години пејачката изгледа нестрплива да лета до идиличниот архипелаг каде редовно ги полни батериите, а следбениците на Инстаграм ги забавува со мали модни едиторијали.   Таму патуваше со поранешниот сопруг Игор Којиќ, но архипелагот ѝ остана драг и по разводот. […]

Screenshot_6-21.png
Ја запали публиката со својот настап и убавиот изглед!   Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ настапи во Шведска, а нејзиниот изглед привлече големо внимание како кај присутните така и на Инстаграм.   Имено, таа на својата приказна објави видео во кое се појави во елегантен фустан од тантела, кој на некои делови е проѕирен, како и […]

Screenshot_13-2.png
Северина на Инстаграм сподели уште една фотографија од Малдивите и доби комплименти од следбениците.   На повеќе од шест илјади луѓе им се допаднала фотографијата за околу 15 минути. „Голем син и црвен фустан“, напишала таа во описот на објавата.   Коментарите го фалат нејзиниот изглед.   „Убава“, „Сјае како сонце“, „Леле!“ – пишуваат во […]

Screenshot_11-5.png
Зорица не носи црвени гаќички, иако е суеверна.   Пејачката Зорица Брунцлиќ со децении е во среќен брак со Мирољуб Аранѓеловиќ Кемиш, кој, како што вели, не ѝ здодеал ниту за време на пандемијата.   Зорица изјави дека нон-стоп уживале заедно и дека навистина уживала во паузата од деловните обврски.   „Конечно бевме заедно, навистина […]

Screenshot_3-26.png
Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ и бизнисменот Богдан Срејовиќ уживаат во љубовта, а пејачката со една објава ги збуни сите. Имено, Цеца на својата инстаграм приказна објави видео од раката, а во преден план го истакна прстенот кој ѝ свети на раката, па многумина помислија дека Срејовиќ ја запросил Цеца. Да потсетиме, Цеца неколку пати изјави […]

20211110163229an6580-830x0-1.jpg
Додека објавува провокативни фотографии на Инстаграм, кои ги истакнуваат нејзините атрибути, многу хејтери велат дека тоа е фотошоп Поп ѕвездата Јелена Карлеуша често наидува на негативни коментари и критики за нејзините фотографии. Додека објавува провокативни фотографии на Инстаграм, на кои се истакнуваат нејзините атрибути, многу хејтери велат дека тоа е фотошоп, и дека таа навистина […]

Soraja.jpg
Сораја се „поднови“.   Сораја Вучелиќ неодамна го прослави својот 35 роденден во Истанбул, а го прослави на јахта и во скап пентхаус кој го украси по своја желба.   Се шпекулираше дека за гала забавата искеширала неверојатни 300.000 евра, а после тоа се почастила со нови парчиња облека и обувки.   Сораја на својот […]

Screenshot_1-24.png
Драма во студиото Во најавата за новата епизода на „Ѕвездите на Гранд“, која ќе се емитува во сабота, прикажан е конфликт меѓу Цеца Ражнатовиќ и Марија Шерифовиќ, кои не можат да се договорат за гласовите што ги добила кандидатката од тимот на Цеца.   Оваа сабота стартува вториот круг на „Ѕвездите на Гранд“, а на […]

297466_img-9022_f.jpg
Сандра Африка објави сет провокативни фотографии од Мајами. Пејачката моментално е на американска турнеја, па слободното време го искористи да оди на плажа и да овековечи се во минијатурно бикини. Сандра позираше во танга и го покажа затегнатото тело и задникот, по што следеа бројни комплименти од посилниот пол. Мажите на социјалните мрежи масовно го […]

Screenshot_9-8.png
На комеморацијата за Марина Туцаковиќ присуствуваше цела естрада   Меѓу нив: Јована и Жељко Јоксимовиќ, Драгана Мирковиќ, Ана Николиќ, Гога Секулиќ и многу други. Сите забележаа дека недостига една од најголемите звезди со кои Марина соработуваше, Светлана Ражнатовиќ Цеца.   Цеца се прости од својата Марина на погребот кој беше одржан на 29 Септември, но […]

320304_sofija-milosevic-22042021-0016_ff.jpg
На фотографиите кои ги сподели на социјалните мрежи манекенката позира во сведен но ефектен фустан, додека со рацете нежно го држи трудничкиот стомак. Манекенката, дизајнерка и сопруга на фудбалерот Лука Јовиќ, Софија Милошевиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографии во црн фустан на кој се наѕира трудничкиот стомак. Таа позираше во долг црн фустан кој […]

Jelena-Karleusa-1.jpg
Јелена Карлеуша, една од најдобрo облечените пејачки на естрадата, откри колку чинат некои комбинации на облека кои сме ги виделе на телевизија. Пејачката Јелена Карлеуша е позната како една од најдобро облечените пејачки во регионот, а познато е дека троши луди пари на „крпчиња“. Таа често спомнува дека ја копираат големи светски ѕвезди, а само […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris