18 февруари, 2020

Радио

Наоми Кемпбел целосно гола! Познатата манекенка со едно селфи ги „запали“ социјалните мрежи!
Наоми Кемпбел позираше гола во својот кревет, па се сликаше и ја сподели фотографијата на социјалните мрежи! Имено, славната...
Наоми Кемпбел целосно гола! Познатата манекенка со едно селфи ги „запали“ социјалните мрежи!
Адел е опседната со слабеење: Фановите се загрижени за нејзиното здравје, сигурни се дека е на чекор од анорексија!
Иако ја покажува својата нова фигура, откако изгуби 45 килограми, јавноста остро ја критикува. Поради последните фотографии, фановите се...
Адел е опседната со слабеење: Фановите се загрижени за нејзиното здравје, сигурни се дека е на чекор од анорексија!
Џастин Бибер во солзи поради друга девојка – „Сакам да ја заштитам“
Џастин Бибер, светски популарниот пејач кој во последно време ја отвара својата душа и по многу скандали и проблеми,...
Џастин Бибер во солзи поради друга девојка – „Сакам да ја заштитам“
Правило кое внесува хармонија и среќа во сите аспекти на животот
Дали сте слушнале за Паретов закон? Всушност, ова е токму она што може да ви помогне за да го...
Правило кое внесува хармонија и среќа во сите аспекти на животот
Неколку одлични причини да почнете да се туширате со ладна вода
Кога последен пат сте се истуширале со ладна вода? Веројатно кога вашиот бојлер бил расипан или сте ја потрошиле...
Неколку одлични причини да почнете да се туширате со ладна вода
Чудесна напивка која ја убива желбата за цигари: Со овој рецепт ќе престанете да пушите за само еден месец!
Оние кои успеале да ги остават цигарите користејќи го овој метод, тврдат дека е „навистина неверојатно како функционира овој...
Чудесна напивка која ја убива желбата за цигари: Со овој рецепт ќе престанете да пушите за само еден месец!
Бесна како рис! После бурниот развод, мајката на Бред ја презира Анџелина поради овие причини!
Мајката на Бред Пит, Џејн Пит не ја поднесува Анџелина Џоли и сега покажува дека е најголема поддршка на...
Бесна како рис! После бурниот развод, мајката на Бред ја презира Анџелина поради овие причини!
Волшебна лековита течност: Чаша расол помага при здраствени тегоби и ги топи масните наслаги!
Иако киселата зелка е многу здрава намирница, со процесот на скиселувањестанува посилен сојузник во борбата против многу здравствени проблеми....
Волшебна лековита течност: Чаша расол помага при здраствени тегоби и ги топи масните наслаги!
5 совети кои ќе ви помогнат секогаш да изгледате „stylish“
Наместо да бидете роб на минливи трендови и брза мода, поработете на стилот и квалитетот на парчињата во кои...
5 совети кои ќе ви помогнат секогаш да изгледате „stylish“
3 beauty трикови кои штедат време и пари
Ви се чини дека beauty рутините станаа толку сложени што треба да одвоите неколку часа на ден и две...
3 beauty трикови кои штедат време и пари

Забава

Наоми Кемпбел целосно гола! Познатата манекенка со едно селфи ги „запали“ социјалните мрежи!

Наоми Кемпбел целосно гола! Познатата манекенка со едно селфи ги „запали“ социјалните мрежи!

Наоми Кемпбел позираше гола во својот кревет, па се сликаше и ја сподели фотографијата на социјалните мрежи! Имено, славната манекенка ги запали социјалните мрежи со најновото селфи, на кое покажа премногу....

живот

Правило кое внесува хармонија и среќа во сите аспекти на животот

Правило кое внесува хармонија и среќа во сите аспекти на животот

Дали сте слушнале за Паретов закон? Всушност, ова е токму она што може да ви помогне за да го подобрите квалитетот на вашиот живот. Како што пишува Your Tango, овој закон...

вести

Руски космонаут: Верувам дека вонземјаните постојат, само треба уште да патувам!

Руски космонаут: Верувам дека вонземјаните постојат, само треба уште да патувам!

Рускиот космонаут Олег Артемиев верува во постоењето на интелигенција над Земјата и се надева дека ќе се сретне со вонземјаните! Артемиев, кој двапати ја посетил Меѓународната вселенска станица, изјавува дека „досега...
Горе