6 февруари, 2016

Радио

Таа е најдобрата модна блогерка, а ова се нејзините фантастични стајлинзи
Станува збор за Instagram-ѕвездата „Up Close and Stylish“, која има над 1,7 милиони следбеници. Од фотографиите на мистериозната блогерка...
Таа е најдобрата модна блогерка, а ова се нејзините фантастични стајлинзи
Луксузот во кој живеат сестрите Кардашијан!
Кортни и Клои Кардашијан преку фотографии за „Architectural Digest“ им дозволија на фановите да ѕирнат како изгледаат нивните нови...
Луксузот во кој живеат сестрите Кардашијан!
Таа има 44 години, мајка е на 2 деца, а изгледа како да има 20!
Можеби нема да ви се верува, но оваа младолика жена е на половина од петтата деценија од својот живот....
Таа има 44 години, мајка е на 2 деца, а изгледа како да има 20!
Џесика Алба ултра сексапилна на насловната на Cosmopоlitan!
За едиторијалот, привлечната актерка Џесика Алба позираше во креации од Александар Воте, Оскар де ла Рента, Елис + Оливија...
Џесика Алба ултра сексапилна на насловната на Cosmopоlitan!
Кој би рекол дека Пенелопе Круз има 41 година?
Атрактивната актерка изгледаше феноменално на премиерата на „Zoolander 2“. Облечена во блескав фустан од Версаче, Круз привлекуваше кон себе...
Кој би рекол дека Пенелопе Круз има 41 година?
Набавил само дрвени палети, а она што го направил е неверојатно!
Дрвените палети се еден од најпопуларните предмети кои повторно се искористуваат. Со нив можете да направите разни работи, од...
Набавил само дрвени палети, а она што го направил е неверојатно!
Знаењето е моќ: Знаете ли што прави лекарот на оваа фотографија. Погледнете подолу!
Фотографијата на Џемс Станфилд од 1987 година, на која познатиот полски кардиохирург др. Збигниев Религ, после тешка операција на...
Знаењето е моќ: Знаете ли што прави лекарот на оваа фотографија. Погледнете подолу!
Маја има 18 години и ја изнајмуваат на час: „Еден човек ми плати само за…“
Маја има 18 години и не крие дека е спонзоруша. Овој тренд зема толку голем замав што постојат сајтови...
Маја има 18 години и ја изнајмуваат на час: „Еден човек ми плати само за…“
Кајли очигледно решила да ги надмине сестрите Кардашијан!
Ким, Клои и Кортни Кардашијан, и Кендал и Кајли Џенер, се моментално најпознатите сестри на светот. А последната, односно најмладата...
Кајли очигледно решила да ги надмине сестрите Кардашијан!
Хороскоп: Ѕвездите ќе ви покажат кои од знаците се за врска, а кои само за авантура
Што велат ѕвездите: Кој хороскопски знак ви одговара за врска, а кој за луда авантура? Овен За врска: Одличен...
Хороскоп: Ѕвездите ќе ви покажат кои од знаците се за врска, а кои само за авантура

Забава

Таа е најдобрата модна блогерка, а ова се нејзините фантастични стајлинзи

Таа е најдобрата модна блогерка, а ова се нејзините фантастични стајлинзи

Станува збор за Instagram-ѕвездата „Up Close and Stylish“, која има над 1,7 милиони следбеници. Од...

живот

Таа има 44 години, мајка е на 2 деца, а изгледа како да има 20!

Таа има 44 години, мајка е на 2 деца, а изгледа како да има 20!

Можеби нема да ви се верува, но оваа младолика жена е на половина од петтата...

вести

Поставиле камера каде што им спијат децата и доживеле вистински шок!

Поставиле камера каде што им спијат децата и доживеле вистински шок!

Две деца им рекле на родителите дека не сакаат да спијат во собата во поткровјето....
Горе