2 септември, 2014

Радио

Започнува како обичен свадбен танц, но после 25 секунди станува вистински интернет хит!
Танцот каде учествуваат невестата со татка си и младоженецот со неговата мајка е преслатка сцена. Но во суштина се...
Започнува како обичен свадбен танц, но после 25 секунди станува вистински интернет хит!
Спонзоруша во акција: Погледнете како реагира кога сфаќа дека луксузниот автомобил не е негов!
Виталиј веќе неколку пати ги избламира спонзорушите со помош на позајмен скап автомобил, а овие момци инспирирани од неговите...
Спонзоруша во акција: Погледнете како реагира кога сфаќа дека луксузниот автомобил не е негов!
Изгледа како да проси, но она што го прави е едно мошне добро дело!
Колку пати во текот на денот поминуваме покрај бездомници и не ги забележуваме? Денес е тешко да се разликуваат...
Изгледа како да проси, но она што го прави е едно мошне добро дело!
Ова не е возможно: Изгледа како да има 40, но нејзината реална возраст ќе ве изненади!
Таа сака да носи мини здолништа и да излегува со доста помлади мажи. Иако на прв поглед изгледа како...
Ова не е возможно: Изгледа како да има 40, но нејзината реална возраст ќе ве изненади!
После нивниот настап жирито и публиката останале без зборови!
Група гимнастичари која се состои од млади и талентирани момци и девојки приредиле неверојатен перформанс учествувајќи во британската врзија...
После нивниот настап жирито и публиката останале без зборови!
Бебето е прогласено за мртво, после 10 часа родителите посакале да го видат за последен пат, но се случува чудо!
Ако ова не е чудо, тогаш што е? Докторите ова бебе го прогласиле за мртво, откако се родило 3...
Бебето е прогласено за мртво, после 10 часа родителите посакале да го видат за последен пат, но се случува чудо!
Била парализирана од страв па ја напуштила сцената! Кога се вратила приредила настап за паметење!
Тамара Фостер има 16 години и сака да пее…но никогаш до сега не настапувала пред многубројна публика. Ја опфатил...
Била парализирана од страв па ја напуштила сцената! Кога се вратила приредила настап за паметење!
Тој е роден глув и после операцијата за прв пат го слуша мајчиниот глас! Неговата реакција ќе ви го стопи срцето!
Ова видео ќе ви го растопи срцето. Ова бебе е родено глуво и со помош на импланти му е...
Тој е роден глув и после операцијата за прв пат го слуша мајчиниот глас! Неговата реакција ќе ви го стопи срцето!
Нов медицински третман како најефикасен метод за подмладување
Третманот со трансфузија на крв од млади глувци има силен ефект врз мозокот на оние постарите, покажува студија спроведена...
Нов медицински третман како најефикасен метод за подмладување
Акните се последица од стрес, лутењето води до осип, адреналинот предизвикува црвенило…
  Кога се лутите или сте под стрес, на лицето се појавува реакција која ве издава. Се што чувствувате...
Акните се последица од стрес, лутењето води до осип, адреналинот предизвикува црвенило…

Забава

Започнува како обичен свадбен танц, но после 25 секунди станува вистински интернет хит!

Започнува како обичен свадбен танц, но после 25 секунди станува вистински интернет хит!

Танцот каде учествуваат невестата со татка си и младоженецот со неговата мајка е преслатка сцена....

живот

Ова не е возможно: Изгледа како да има 40, но нејзината реална возраст ќе ве изненади!

Ова не е возможно: Изгледа како да има 40, но нејзината реална возраст ќе ве изненади!

Таа сака да носи мини здолништа и да излегува со доста помлади мажи. Иако на...

вести

Мапа на најбогатите луѓе во Европа

Мапа на најбогатите луѓе во Европа

Најбогат во регионот е Хрватот Ивица Тодориќ, сопственик на компанијата Агрокор, со 1,1 милијарди долари....
Горе