Category: Шоубиз

368f840bb0041040b98b7d5e05ecc98ec8962d8a.jpg
Мајката на две деца (55), носеше раскошна капа над црн боб и го заокружи изгледот со тешка шминка за очи. Актерката позираше во прекрасен златен фустан и необична капа (ако може така да се нарече) за реклама за една американска веб-страница. Нема сомнеж дека актерката Хали Бери би имала блескава кариера како Клеопатра. Како што […]

nikol-kidman-1-1280x890.jpg
Никол Кидман наскоро ќе наполни 55 години, кога ќе ги видите сликите и вие ќе речете – невозможно! Еве како изгледа во фустан без прерамки! Актерката Никол Кидман прошета на црвениот тепих во Лос Анџелес, во друштво на актерот Хавиер Бардем и режисерот Алан Соркин. Никол ги изненади сите со младешкиот изглед! Актерката за оваа […]

332081_lanadelrejprofimedia0646431206_ff-1.jpg
Викендов во Лос Анџелес се одржа собир организиран од магазинот Variety во чест на изведувачите кои привлекоа најголемо внимание оваа година со своите песни, како Лил Нас, Били Ајлиш и Оливија Родриго, додека наградата Декада ја доби Елизабет Вулриџ Грант, попозната како Лана Дел Реј, во чест на нејзиниот сингл Video Games од 2011 година. […]

Screenshot_3-4.png
Сопругата на Алек Болдвин го поддржа актерот по бројните негативни коментари кои ги предизвика неговото интервју на „ABC“.     Откако пред два дена Алек Болдвин ѝ посвети емотивна објава на сопругата, таа решила да му возврати на истиот начин, па на Инстаграм напишала како се чувствува за сето она што му се случува на […]

Dzenifer-Lorens.jpg
Актерката не ја симна насмевката од лицето Холивудската актерка Џенифер Лоренс и нејзиниот сопруг Куки Марони го очекуваат своето прво дете. Тие двајца се венчаа пред две години на интимна церемонија, а не ја кријат радоста поради приновата. Џенифер откако е бремена ретко се појавуваше во јавноста, а сега во друштво на својот колега Леонардо […]

6-Shto-kje-se-sluchi-dokolku-kralicata-Elizabera-II-pochine.png
Блиската пријателка на кралицата и долгогодишна соработничка Ен Форчн ФицРој почина на 102-годишна возраст. Кралицата Елизабета Втора моментално доживува уште една голема загуба. Нејзината блиска пријателка и долгогодишна соработничка Ен Форчн ФицРој почина на 102-годишна возраст. Таа и служеше на кралицата од самиот почеток, поточно од нејзиното крунисување до нејзината смрт, и тоа како гардероберка […]

Untitled-design-10-4-1280x720.jpg
Најбогатиот спортист на денешницата, Кристијано Роналдо, вложи многу пари во неколку имоти, а се издвојува една од мултимилионските вили во која фудбалерот ужива со Џорџина Родригез. Еден од најдобрите фудбалери во светот и најпопуларна личност на Инстаграм, следен од преку 300 милиони луѓе, Кристијано Роналдо, се обидува да и ја исполни секоја желба на својата […]

Screenshot-2021-12-06-093328.png
Откако Бред Пит стекна слава и популарност, неговата убавина речиси никого не остави рамнодушен, а Анџелина Џоли и тој сè уште важат за еден од најубавите парови во историјата на филмската индустрија. Неговото име е познато насекаде низ планетата, но многумина не знаат дека тој не го користел своето вистинско име откако се преселил од […]

rijana.jpeg
Светски познатата музичка ѕвезда Ријана со денови е во центарот на вниманието на јавноста откако беше објавена веста дека пејачката наводно е бремена. Според странските медиуми, таа е бремена и го чека своето прво дете со музичарот Асап Роки, а некои изјавија дека ја издал трудничкиот стомак кој веќе јасно се гледа. Друг извор за […]

265251_profimedia0646285975_ls.jpg
Наследничката на познатиот актер Вил Смит е фатена на плажа со еден колега Американската пејачка Вилоу Смит (21), најмладата ќерка на Вил Смит и Џејда Пинкет Смит, е снимена на плажа во Мајами додека разменувала нежности со колегата Де Вајнер, и тоа пред сите. На лежалките покрај океанот не се грижеле за туѓите погледи, туку […]

profimedia-0644613414.jpg
Познатата актерка откри дека не е се така како што гледа публиката на малите екрани Сандра Булок и Рајан Рејнолдс беа одлични во филмот „The Proposal“ од 2009 година. Но, сеќавајќи се на снимањето, особено на жешките сцени кога налетуваат еден на друг како од мајка родени, актерката објаснува – дека не било баш сè […]

199799_kvayi21_f-1.jpg
На неговиот шарм не можеше да одолее ниту Кери Бредшо, а важеше за вистински шмекер во популарната серија „Сексот и градот“. Меѓутоа, работите се свртеа во корист на славната Ѕверка кога Кери на крајот се омажи. Шармантниот и згоден Ејдан во оваа хит серија го глумеше Џон Корбет, кога фановите го паметат од серијата „Живот […]

megan-foks-masin-gan-keli-830x0-1.jpg
Музичарот и актерката Меган Фокс изминатава година привлекува внимание со својата контроверзна врска Музичарот Машин Ган Кели (31), кој неодамна реши повторно да го користи своето вистинско име, Колсон Бејкер во шоуто со Џими Фалон (47) раскажа за несреќата која можела да има трагични последици. Имено, во една прилика сакал да ја импресионира својата девојка, […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris