Category: Free Time

Screenshot_3-13.png
Понекогаш животот може да биде тежок и не носи низ разни искушенија, нѐ „удира“ од сите страни, што прави да се чувствуваме вознемирено и лошо. Некои луѓе честопати стануваат огорчени за тоа низ што поминуваат, имаат проблеми со ставот. Постојано се жалат, приговараат и имаат негативен начин на размислување. Тие се тврдоглави и не се […]

virgo-1590937073-1592524391-1593090859-15936969483-990790-1622145785.jpg
Овен Склони сте на компромис. Денес не се чувствувате многу добро. Бидете отворени за каква било соработка дури и ако не сте мотивирани да работите. Бик Некоја женска личност нека ви помогне на работа. Не влегувајте во никакви дискусии со други, иако може да бидете нервозни попладне. Несигурни сте за своите потенцијали, така што другите […]

leonardo-dikaprio-horoskop.jpg
Во следните три дена, потребно е да направите некои работи ако сакате да постигнете успех. Секоја лунарна фаза на некој начин влијае на нашите животи. На пример, за време на опаѓачката Месечина, најдобро е да се ослободите од негативната енергија и да ги завршите старите проекти, како и да направите планови за иднината. Растечката месечина […]

Screenshot-2021-06-17-155102.png
Од објавувањето на безопасното видео пред два дена, тоа веќе собра над 5,9 милиони прегледи Ако прашате некого во долга врска како се променил неговиот изглед од почетокот на врската досега, големи се шансите да признае дека се здебелил. Сепак, да имате квалитетна врска значи да поминувате време заедно и да бидете целосно свои, а […]

Screenshot_4-8.png
Дефинитивно секогаш можете да сметате на нив, сметаат астролозите Јарец, Рак и Девица се најзрелите хороскопски знаци на кои дефинитивно секогаш можете да сметате, сметаат астролозите 1. Јарец – најзрел хороскопски знак Јарците се живо олицетворение на зрелоста. Тие знаат што треба да сторат за да успеат, па баш се држат до тоа. Додека другите […]

0001-2896216388_20210615_095712_0000-1280x1024.png
Скопје, 15.6.2021 год. – Во чест на 100-годишнината од раѓањето на втемелувачот на македонскиот литературен јазик, Фондација „Д-р Михаил Левенски“, заклучно со вчера, 14 јуни, реализираше неколкудневен проект во кој беа опфатени основните училиштата со име „Блаже Конески“, ширум нашата татковина.   „Д-р Левенски, низ збор и дела настојуваше да се поддржат и поттикнат младите, […]

Screenshot-2021-06-16-223858.png
Овие три знаци дефинитивно не се лојални во врската и има големи шанси вашата врска да биде осудена на пропаст уште од самиот почеток поради нивното “шетање“, а еве и зошто најчесто ги изневеруваат своите партнери. Шкорпија: Изневерува затоа што сака да шири љубов Скорпиите се многу сексуални суштества и сакаат да шират љубов кога […]

1623868592-profimedia-0615987016-1024x683-1.jpg
Неодамна во Боцвана беше пронајден третиот најголем дијамант во светот, објави компанијата Дебсвана. Откритието се случило на 1 јуни, а дијамантот прв го видел претседателот на Боцвана. „Ова се смета за трето најголемо откритие на драгоценост во светот“, рече директорката на компанијата Дебсвана, Линет Армстронг. „Редок и извонреден камен, ова е од големо значење за […]

1-doznajte-shto-vi-nosi-venera-koja-vleze-vo-znakot-na-lav-www.kafepauza.mk_.jpg
Овен Венера во петтата и Марс во астролошката куќа на тајните, предупредува на внимание доколку соработувате со странци од прекуокеанските земји. Вашата „мала“ авантура може сериозно да ја загрози врската со партнерот. Бик Вашиот владетел, Венера, планетата на парите и Марс во астролошкото поле на партнерските односи ќе ви донесе романса со личност која многу […]

Sta-cujes-1.jpg
На социјалните мрежи ќе наидете на неколку загатки кои ја тестираат не само вашата логика, интелигенција, туку и чувството за вид и слух. Една од последните што ги полуде сите и предизвика вистинска војна на Интернет е аудио загатка, всушност повеќе илузии. Корисник на ТикТок по име Киган Стајлс објави видео, но она што е […]

6d49f24aabb1f64385713852de0fe60090637534.jpg
ОВЕН Нема смисла да се протера правдата ако немате корист од тоа. Почитувајте ги туѓите аргументи и пронајдете во нив причина да попуштите пред вашите ставови. Бидете внимателни во сообраќајот, особено ако се подготвувате да одите на долг пат. БИК Не започнувајте нови бизниси. Поради недостаток на концентрација, ќе направите грешки поради кои во наредниот […]

Galeb.jpg
Ќе ви се најде за понатамошна работа на себе Постојат различни тестови за личноста. И секој ќе ви помогне да научите нешто за себе. Еден од најинтересните го состави Зигмунд Фројд. Решајте го и запознајте се подобро, а може да послужи и како упатство за понатамошна работа на себе. Овој тест ќе ја открие не […]

Screenshot_1-14.png
Нѐ очекува неверојатно лето со силни промени, прекрасни очекувања и среќни моменти! Секоја душа се стреми кон среќа, прашање на избор е дали ќе ѝпријдете. Нашата цел е да се приближиме што поблиску до среќата, а ова лето ќе имаме можност да го постигнеме тоа. Еве ги знаците на Зодијакот што среќната sвезда ќе ги […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi