Category: Free Time

Opera-Snapshot_2021-06-15_064615_static.mondo_.rs_.png
Овен Преку работа можете да ја запознаете личноста што ви одговара. Ако сте зафатени, потрудете се да не ја запоставувате саканата личност поради обврски. Не претерувајте затоа што може да влијае на вашето здравје. Бик Поминете повеќе време со вашата сакана и обидете се да ги покажете своите емоции. Во љубовта не е корисно да […]

d67e82d15ec4696b075291f71423bf30d559c30d.jpg
Ова е секако еден од најтрогателните клипови што се појави во последно време и многу брзо достигна милиони прегледи. Особено ќе ги допре оние кои се во врска со личност со која сакаат да доживеат длабока старост. Без разлика дали сте емотивна или резервирана личност, ако имате некој со кого сакате да го споделите вашиот […]

woman-21130991920-830x0-1.jpg
Астрологот Јасмина Мрдаj предвидува што не чека до крајот на неделава Неделата ја започнуваме со транзитот на Месечината преку знакот Лав, кој на првиот ден од неделата ќе го нагласи егото и потребата за наметнување и нагласување на личноста. Ќе бидат присутни многу конфликти и недоразбирања помеѓу претпоставените и подредените. Некој нема да има толеранција […]

407383_spavanje_f.jpg
Неодамнешни студии откриваат дека 20 проценти од децата и шест проценти од возрасните често зборуваат во сон, но дали ја знаете причината, т.е. зошто зборуваме во сон? Деидра Барет, психолог и долгогодишен истражувач на соништата на Медицинскиот факултет Харвард, вели дека сонувачите од време на време може да опишат интензивна, важна работа во нивните животи, […]

-хороскоп-лето-2021.jpg
Позициите на планетите во следните три месеци носат значителни промени на љубовното поле со сите знаци на Зодијакот За неколку дена, доаѓа лето, а распоредот на планетите на небото сигнализира дека аспектите што пристигнуваат ќе влијаат на емоционалната сфера на припадниците на сите знаци на Зодијакот. Прочитајте ги љубовните предвидувања за секој хороскопски знак. ОВЕН […]

4420c533cc4d799a7ce07c00efcb911a1ce65630.jpg
ОВЕН Ве привлекува личност која не е слободна. Иако ви се чини дека тоа би било доживотна врска, не заборавајте секогаш дека размислувате така на почетокот на запознавањето. Не залажувајте се, но фокусирајте го вашето романтично расположение на нешто попрактично. БИК Добивате нови задачи. Со оглед на тоа дека ова е област во која не […]

447488_universe-2736507-1920_f.jpg
Дневен хороскоп за периодот од понеделник 14-21 јуни 2021 година.  Близнаци 21.5.-21.6. Љубов Со трпение и толеранција би можеле да го подобрите односот со саканата личност. Никаква расправија , а особено онаа мотивирана од љубомора нема да донесе резултати. Време е за играње со затворени карти , па бидете воздржани. Ќе биде добро. Кариера Вработените […]

76f2dc3132524d4a929078191900ba1ca1d23d73.jpg
ОВЕН Ако имате можност да потпишете некои документи, бидете внимателни бидејќи може да ви се прикраде грешка што подоцна нема да можете да ја поправите. Вашето променливо расположение може да го збуни вашиот партнер и да го натера да помисли дека повеќе не го сакате. БИК Се обидувате да се претставите посериозно и позрело отколку […]

440221_0b1f00c1f4f8c9ede9d7_f.jpg
Интересен и забавен тест кој ќе ви помогне да откриете нешто за што не сте биле свесни, односно да откриете што ви е најважно во љубовта и каква личност сте. Ако прво забележивте 2 мачки на сликата, тоа значи: Ако првото нешто што го видовте на сликата се 2 мачки, тогаш сте решени и отворени. […]

taurus-horoscope-993476-1622747701.jpg
Овен Би било добро да се фокусирате на сè што оставивте за подоцна. Соработниците можат да бидат корисни. Погрижете се повеќе за вашето здравје. Бик Вие сте романтични и одлично расположени. Ако сте во врска, можете да запознаете интересна личност која ќе ве задоволи. Ако сте слободни, би било добро да се фокусирате на нови […]

284576_x5_f.jpg
Очите откриваат колку е интелигентна една личност и каква е нејзината функција на мозокот, бидејќи е во корелација со големината на зениците, тврди новата научна студија. Според таа студија, колку се поголеми зениците, толку се поголеми шансите нивниот „сопственик“ да биде попаметен Когнитивните способности, како што се контролата на вниманието, интелигенцијата на флуидите и капацитетот […]

profimedia-0597329542.jpg
Започнуваат летните авантури. Марс е во Рак повеќе од еден месец, и ова е потсетник за решавање на сите нерешени односи во семејството, на работа, станбени проблеми, кој започна да го решава и да работи на наоѓање на своето место на овој свет. Преминувањето на Марс во Лав на 11 јуни менува сè и ја […]

128762125860c2129ee3cd3109253976_v4_big.jpg
Медицинската сестра во Охајо, Overоана Оверхолт, тврди дека вакцината против Ковид ја направила „магнетизирана“, што се обиде јавно да го докаже, а нејзиниот неуспех предизвика смеа на Твитер. Таа дури го изнесе и своето тврдење пред Министерството за здравство и се обиде да ја докаже својата магнетизација потпирајќи клуч и шнола на вратот. „Можете ли […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi