Лејди Гага се пали на вампири!? Вампир на вампири се пали, нали:)

30 ноември, 2011
YOUANDIS_284329

Лејди Гага ужива во дружењето со својот нов дечко, глумецот од Вампирски Дневниk-Тејлор Кини, со кого често оди и на необични состаноци.

Еден од таквите состаноци е излегување на стрелиште со група на пријатели на Тејлор. ‘Гага сака се што е екстремно. Се возбудува кога гледа група мажи како полнат пиштоли, а Тејлор и друштвото обожаваат кога она оди со нив затоа што е забавна. После стрелањето, Гага најмногу сака да оди во паб на неколку пива”, рекол извор близок до парот.

Пејачката го наговорила својот дечко во спалната соба да го носи вампирскиот костум, зашто наводно вампирите ја возбудувале. “Обожува кога вампирско ја гризе, и обожува да носи костими за време на секс. Самата себе се нарекува Перверзна Кралица и имала цел плакар полн со секси костими за своите авантури во спалната соба” , додал истиот извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi