Педерска посла! :)

29 февруари, 2012
tf60

Бакнежот на американскиот маринец и неговиот дечко стана хит на интернет!

Балнежот кој стана хит, сепак разбуди и лавина од негативни коментари, пред се поради тоа што се бакнуваат двајца мажи.

Досега фотката на фејсбук успеала да добие 14.000 лајкови.

„ Сите кои  одговорија позитивно јас и мојот партнер сме им благодарни … Не го направивме ова со цел да станеме познати, туку поради тоа што после четири години конечно признавме  што чувствуваме еден кон друг. Пријатна вечер на сите “- порачал Брендон Морган, маринецот на сликата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi