Погледнете ја пародијата на филмските клишеа! Актери?! Сите што ги знаете! :)

29 февруари, 2012
Погледнете ја пародијата на филмските клишеа! Актери?! Сите што ги знаете! :)

Познатиот американски комичар Џими Кимел направил неверојатно девет минутно видео на холивудските клишеа, низ кое минаа скоро сите актери и актерки.

Идејата била да се направи филм со највеќе холивудски актери и актерки на едно место. Целото видео всушност е пародија на филмската индустрија, а за реализација на овој проект му требале четри месеци.

Погледнете го трејлерот за филмот наречен „Movie: The Movie“:

httpv://www.youtube.com/watch?v=w3NwB9PLxss

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris